Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista ASP.NET/C#

Data opublikowania: 12-07-2012 13:06:13 | Imię i nazwisko: Paua Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Berdyczów | 623 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient jest
częścią grupy z sektora IT działającym na rynku od 1995 roku i specjalizuje się
w nowoczesnych technologiach infrastrukturalnych dedykowanych do sektora
średnich przedsiębiorstw. Do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na
stanowisko:

NR Ref:WAPC12ASPBV

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba
zatrudniona na tym stanowisku będzie brać udział w realizacji różnych projektów
informatycznych w technologii ASP.NET

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów

Bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET
(ASP.NET, AJAX, WCF, Web Services)

Biegła znajomość Microsoft SQL Server 2005/2008 (T-SQL)

Znajomość języków skryptowych – Java Script (w tym biblioteki
jQuery)

Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość LINQ / Entity Framework oraz CSS
  • Doświadczenie w
    tworzeniu aplikacji typu WinForms

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w
    profesjonalnym, młodym zespole i przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl

Telefon
kontaktowy: 022 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru
referencyjnego:

Nr Ref: WAPC12ASPBV

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Kontakt Paua Czarkowska: Programista ASP.NET/C#

Telefon: 22 8627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad