Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista ADOBE FLEX

Data opublikowania: 14-12-2011 13:46:25 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 668 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące
nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w
Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK11PAME

Warszawa

Zadania:

Zbieranie
i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu
informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych

Programowanie oraz
testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych)

Dokumentowanie wykonanej
pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego)

Tworzenie dokumentacji
projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o
technologię Adobe Flex

Wymagania:

Umiejętności
programistyczne w zakresie Adobe Flex 4 ActionScript 3

Umiejętność posługiwania się
środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/Flash Builder 4,
Subversion, FlexUnit 4)

Znajomość
Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność
samodzielnego projektowania),

Znajomość
Parsley,

Znajomość
Cairngorm Persistence,

Znajomość
technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling)

Znajomość
wzorców projektowych (np. Model-View-Controller)

Znajomość
zasad modelowania w Unified Modeling Language

pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (SVN)

Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość
Java SE oraz Java EE (Spring, JPA, JSF, Facelets)

Znajomość
PostgreSQL

Znajomość
Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem
deweloperskim

Znajomość
Maven, Ant

Oferujemy:

Możliwość
ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia

Pracę
z nowymi technologiami

Pracę
przy pionierskim dużym projekcie informatycznym

Pracę
w młodym zespole

Umowę
o pracę po okresie próbnym

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl w
tytule proszę umieścić

Prośba o
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Programista ADOBE FLEX

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad