Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista

Data opublikowania: 10-01-2013 15:34:45 | Imię i nazwisko: Weronika Kuleczka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 734 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to międzynarodowa firma z sektora inżynierii opartej na nowoczesnych
technologiach, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu m.in.
zautomatyzowanych systemów video-kontroli wykorzystywanych w inżynierii
kolejnictwa. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga zmotywowanych,
zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy bystrej i ciekawej nowych
technologii osoby na stanowisko:

Programista

Miejsce
pracy: Warszawa

Obowiązki:

Udzielanie
technicznego wsparcia międzynarodowym klientom

Analiza
rzeczywistych zdjęć komponentów taboru kolejowego

Regularna
ocena stanu komponentów na podstawie określonych kryteriów akceptacji

Eskalowanie
incydentów i sporządzanie raportów na temat znalezionych odstępstw

Sporządzanie
analiz technicznych/statystycznych

Udział/wsparcie
w dodatkowych projektach firmy

Współpraca międzynarodowym zespołem

Prowadzenie
korespondencji technicznej w języku angielskim

Praca
w środowisku proceduralnym

projektowanie
oprogramowania

efektywne
dostarczanie produktów projektowych

bezpośrednia
praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń

współpraca
z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:

- Bardzo dobra
znajomość języka angielskiego

- Formy HTML, CSS, Java Script

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

C# (Visual Studio 2010), .NET 4

Znajomość SQL, T-SQL- doświadczenie w zakresie tworzenia i optymalizacji

Mile widziane:

Mile widziany status studenta

Microsoft MVC, Razor

Znajomość jQuery

Znajomość PostgreSQL

Doświadczenie w projektach komercyjnych

Oferujemy:

Pracę na pełen etat

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców

Udział w ciekawych projektach

Rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby
prosimy o przesyłanie CV na adres w.kuleczka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
wiadomości numeru referencyjnego oferty WWK12LXHD

Telefon kontaktowy 22 862
72 50

Kontakt Weronika Kuleczka: Programista

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad