Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Mechanik samochodów marki Citroen

Data opublikowania: 26-11-2011 19:06:34 | Imię i nazwisko: Marian LS | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 650 razy wyświetlane |

Description

Mechanik samochodów osobowych marki Citroen

Grimstad, Norwegia | Pracodawca:

Opis stanowiska:

Naprawa samochodów osobowych w autoryzowanym serwisie Citroen

Wynagrodzenie:

od 180 NOK/h

Wymagania:

- przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie
Citroen

- podstawy j. angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie
życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy
pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia,
zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania
kontraktu.

Kontakt Marian LS: Mechanik samochodów marki Citroen

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad