Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Key Account Manager – sektor IT

Data opublikowania: 04-09-2014 09:28:35 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 993 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym
poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe.

Obecnie
poszukuje do swojego zespołu w
Warszawie osoby na stanowisko:

Key Account Manager – sektor ITNr Ref: WSK14KAMITS

Miejsce
pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie Klientów,

Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z Kluczowymi Klientami,

Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
współpracy oraz obsługa posprzedażowa,

Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych,

Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Min. dwuletnie doświadczenie
na stanowisku Handlowym - sprzedaż rozwiązań IT w sektorze B2B,

Znajomość technik
negocjacyjnych, umiejętności prowadzenia prezentacji,

Komunikatywność,
inicjatywa i samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,

Wysoka motywacja i
zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Zorientowanie na
sukces,

Sprawna obsługa
komputera (środowisko MS Windows, MS Office, Internet),

Praktyczna znajomość
języka angielskiego,

Prawo jazdy kat. B,

Znajomość produktów : dell, ibm,
Netapp będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki
pracy w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

System wynagrodzeń
premiujący zaangażowanie,

Możliwość podnoszenia
kwalifikacji,

Możliwość współpracy z
największymi światowymi koncernami IT,

Niezbędne narzędzia
pracy (laptop, telefon, etc.).

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WSK14KAMITS

Prosimy
o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002
r. Nr 101, poz. 926.”

Kontakt Sylwia Kublik: Key Account Manager – sektor IT

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad