Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Inżynier Systemowy /Branża IT

Data opublikowania: 10-04-2013 15:20:30 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 637 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym
poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe

Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Inżynier Systemowy /Branża
IT

Nr Ref: WSK13ISIT

Zadania

Projektowanie, wdrażanie i administracja środowisk budowanych w
oparciu o oprogramowanie Microsoft,

Integracja zewnętrznych systemów ze środowiskiem firmy (DRC),

Wsparcie w procesie instalacji systemów,

Konsultacje z klientami zewnętrznymi,

Rozwój nowych technologii i produktów,

Diagnozowanie i eliminowanie błędów

Wymagania:

Co najmniej 2 letnie doświadczenie w komercyjnym wdrażaniu
Oprogramowania Microsoft (Windows Server, Exchange, SC),

Certyfikaty z zakresu Windows Server (2008 lub 2012)
(potwierdzone w profilu MCP),

Certyfikaty z zakresu Exchange Server (2007 lub 2010)

Certyfikaty z zakresu System Center (2007 lub 2012)

Znajomość środowiska NAS (NFS i CIFS),

Znajomość systemów wirtualizacji (VMware i Hyper-V),

Znajomość systemów i strategii backup (np. NetBackup, TSM,
BackupExec),

angielski co najmniej na poziomie dobrym (czytanie dokumentacji
i specyfikacji oraz korespondencja e-mail).

Mile widziane:

Doświadczenie w produktach storage (EMC, NetApp),

Certyfikaty w zakresie oprogramowania backup,

Certyfikaty w zakresie oprogramowania VMWare,

Oferujemy

Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,

Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw,

Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku,

Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i
poszerzanie wiedzy branżowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie

CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 022 862 72 50

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK13ISIT

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Inżynier Systemowy /Branża IT

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad