Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Developer Java – aplikacje webowe

Data opublikowania: 29-05-2013 10:46:44 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 612 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym
poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe

Obecnie
poszukuje do swojego zespołu w
Warszawie osoby na stanowisko:

Developer Java –
aplikacje webowe

Nr Ref: WSK13ISDJ

Zadania:

Udział w zespole projektowym w
zakresie Developmentu aplikacji web’owej (opartej na Oracle DB),
budowanej w Oracle Application Framework w
infrastrukturze Oracle e-Busienss Suite w oparciu o narzędzia JDeveloper.

Wymagania:

Minimum dwuletnie doświadczenie w
zbliżonych projektach (development Java z wykorzystaniem narzędzia Jdeveloper )

Znajomość Oracle DB

Znajomość SQL

Samodzielność w zakresie
organizowania własnej pracy,

Umiejętność analitycznego myślenia,

Umiejętność pracy w zespole i
otwartość na poznawanie nowych technologii.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie integratorskiej

Czas trwania projektu : 3-5
miesięcy

Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie

CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 022 862 72 50

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego: Ref: WSK13ISDJ

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Developer Java – aplikacje webowe

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad