Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Account Manager, Specjalista ds. Kluczowych Klientów/ Branża IT

Data opublikowania: 10-02-2012 17:21:16 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 892 razy wyświetlane |

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca
na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie
budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań
informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy
biznesowe

Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Account Manager, Specjalista ds. Kluczowych
Klientów/ Branża IT

Nr Ref: WAK12ISDSKK

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Doskonała
znajomość branży IT

Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży IT
(hardware, software, integracja)

Doświadczenie w branży związanej z rozwiązaniami informatycznymi
i teleinformatycznymi oraz elektronicznymi, w środowisku integratorskim

Doskonała komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji,
negocjacji

Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina

Zorientowanie na sukces

Praktyczna znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kategorii B

Zadania:

Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego

Opieka nad istniejącymi Klientami firmy

Aktywne poszukiwanie nowych klientów

Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu

Zarządzanie procesem opracowywania ofert, ich kompletowanie i
archiwizacja

Negocjacje i przygotowywanie umów

Rozpoznawanie działań konkurencji u klienta

Rozpoznawanie struktury decyzyjnej klienta

Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta

Monitorowanie spływu należności od obsługiwanych klientów

Monitorowanie sytuacji krytycznych u klienta

Aktualizacja bazy danych klientów

Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na
prowadzenie wstępnych rozmów z klientem

Raportowanie

Oferujemy

Praca dla firmy o
ugruntowanej pozycji na rynku usług IT

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń

Zdobycie doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych technologii
informatycznych i teleinformatycznym,

Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

Atrakcyjne
wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.komar@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WAK012SDSKK,

Tel 22 862 72 50

Dziękujemy za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002
r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar: Account Manager, Specjalista ds. Kluczowych Klientów/ Branża IT

Telefon: 22862 72 50

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad