Wszystkie kategorie

Category : Usługi

Kolorowanie Starych Zdjęć

Data opublikowania: 29-03-2022 08:34:52 | Imię i nazwisko: FOTOMIRAZAK | Lokalizacja: świętokrzyskie | Miejsce: Warszawa | 256 razy wyświetlane |

Description

Kolorowanie zdjęć

Każdy z nas ma w swoim domu dziesiątki zdjęć z odległej przeszłości. Im dalej cofniemy się w czasie, tym częściej spotykamy fotografie czarno-białe. Dalecy krewni, dziadkowie, wujkowie, ciotki, a nawet nieznajomi są zamrożeni na kartce papieru w tonacji żółci i szarości. Uwięzieni na zawsze w albumie, kopercie lub pudełku w szufladzie.

Chcesz zamienić stare czarno-białe zdjęcia w kolorowe fotografie?

Kolorowanie zdjęć to proces, w którym eksperci od cyfrowej obróbki obrazów zmieniają czarno-białe fotografie w kolor. Jest to trudna i czasochłonna operacja, która wymaga dużej specjalizacji w analizie tonacji kolorystycznych. W Foto-Mira-Żak odnowimy Twoje stare zdjęcia, dodamy kolory do czarno-białych obrazów, abyś mógł zobaczyć dawne fotografie w zupełnie nowym świetle. W Foto-Mira-Żak jesteśmy ekspertami od kolorowania zdjęć. Oferujemy perfekcyjne rezultaty i wspaniały, realistyczny efekt. Nie trać więcej czasu! Pokoloruj stare zdjęcia z Foto-Mira-Żak i uzyskaj barwne wspomnienia.


Kontakt:

p@fotomirazak.pl

https://fotomirazak.pl/kolorowanie-zdjec/Kontakt FOTOMIRAZAK: Kolorowanie Starych Zdjęć

Telefon: 586710571

*

*

*


captcha

> Send me an email with links to manage my Ad