Wszystkie kategorie

Category : Praca

Zostań Opiekunem osób starszych - dołącz do nas!

Data opublikowania: 25-08-2015 08:53:39 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: mazowieckie | 421 razy wyświetlane |

Description

Angel Care 24 Sp. z
o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba
starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym
domu starszej osoby.

Zadania opiekunki:

- sprawowanie opieki nad osobą starszą (podawanie leków, wizyty u lekarza)

- dbanie o gospodarstwo domowe

- pomoc w codziennych czynnościach (np. ubieranie, higiena osobista)

- dotrzymywanie towarzystwa (chodzenie na spacery, rozmawianie)

Wymagania:

- wiek powyżej 25 roku życia

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- chęć niesienia pomocy innym, pogodne usposobienie

Oferujemy:

- legalną pracę

- ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie ZUS oraz kosztów hospitalizacji

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu

- pomoc w przygotowaniu wyjazdu

- E-mail:
justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 733 388 300 lub +48 52 370 53 49

- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Zostań Opiekunem osób starszych - dołącz do nas!

Telefon: 733 388 300

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad