Wszystkie kategorie

Category : Praca

Zatrudnimy opiekunkę dla Seniorki

Data opublikowania: 21-08-2015 11:06:08 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Radom | 450 razy wyświetlane |

Description

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą
usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę
w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy,
zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki
zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Poszukujemy Opiekunki dla 79-letniej Pani Elisabeth z Hannoveru. Podopieczna
mieszka z mężem, posiada Pflegestufe I, cierpi na początkującą demencję,
inkontynencję, Parkinsona oraz alergię. Pani Elisabeth ma trudności z
poruszaniem się, nosi okulary.

INNE: praca
opiekunki to ok 40 h/ tydzień, wolne 2xpół dnia na tydzień, pokój z
wyposażeniem.

Rozpoczęcie pracy:
początek września

Miejsce: HANNOVER

ZADANIA OPIEKUNKI:

- podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej, pomoc w zmianie
wkładki

- wsparcie przy czynnościach dnia codziennego

- przygotowanie i podawanie posiłków

- organizacja czasu dla podopiecznego, spacery

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- pomoc przy wstaniu z łóżka, przy przemieszczaniu się,

WYMAGANIA:

- podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość do pracy przez 2-3 miesiące

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- preferowane osoby niepalące

OFERUJEMY:

- legalną i pewną pracę w Niemczech

- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS

- ubezpieczenie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu
ANGEL CARE 24

- E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 52 370 53 49 lub +48 733 388 300

Kontakt Justyna: Zatrudnimy opiekunkę dla Seniorki

Telefon: 733 388 300

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad