Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Regipsiarz - Francja - 8811zł

Data opublikowania: 20-02-2017 20:05:44 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 853 razy wyświetlane |

h4 { color: rgb(0, 0, 0); }h4.cjk { font-family: "SimSun"; }h4.ctl { font-family: "Arial"; }h3 { color: rgb(0, 0, 0); }h3.western { font-family: "Liberation Sans",sans-serif; font-size: 14pt; }h3.cjk { font-family: "Microsoft YaHei"; font-size: 14pt; }h3.ctl { font-family: "Arial"; font-size: 14pt; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

Całkowita
kwota wynagrodzenie ok. 2050 euro netto / m-c na start

Wymagania

Posiadasz
doświadczenie jako monter łyt g/k i własny komplet
narzędzi?
Pracowałeś dotychczas z wykorzystaniem rysunku
technicznego?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z
powyższych - Jesteś nam potrzebny!

Obowiązki

• Montaż
płyt kartonowo-gipsowych
• Montaż ścianek i sufitów
podwieszanych

Mile
widziane

Będzie
świetnie jeśli znasz język francuski!

Oferujemy

PROPONUJEMY
CI:

• Stawka godzinowa brutto : 10,63
• Premia
żywieniowa za każdy przepracowany dzień : 8,50
• BEZPŁATNE
Zakwaterowanie
• Możliwe NADGODZINY
• PREMIE UZNANIOWE dla
najlepszych pracowników
• Samochód służbowy do Twojej
dyspozycji
• Polską umowę o pracę na pełen etat

Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
Przed wyjazdem
otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Ważne! W tytule
maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje
CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV
oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express
Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w
celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i
organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015
r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu
do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają
pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z
którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Szczegóły
premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Kontakt Work Service Express: Regipsiarz - Francja

Telefon: +48327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad