Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

PRACA NORWEGIA OD ZARAZ - BLACHARZ DACHOWY

Data opublikowania: 07-06-2013 14:45:20 | Imię i nazwisko: Karolina Weiss | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Oslo | 594 razy wyświetlane |

Description

CBA
Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy osób na stanowisku:

Blacharz dachowy

Data rozpoczęcia: od zaraz

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Wykonywanie podwójnego rąbku (podginanie i zamykanie profilu maszynowo na
warsztacie blacharskim), felcowanie, opierzenie, kominy, łuki, kosze itp.

Oferujemy:

Zatrudnienie w stolicy Norwegii - Oslo

Wynagrodzenieod 160 Nok/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia
na pracę oraz numeru podatkowego)

Cv na adres kwe@eucbr.pl

Wymagania

Doświadczenie w zawijaniu blachy na
podwójny rąbek (felcowanie) na warsztacie.

Doświadczenie w pracy w warsztatach blacharskich oraz na dachach.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Mile widziane

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Kontakt Karolina Weiss: PRACA NORWEGIA OD ZARAZ - BLACHARZ DACHOWY

Telefon: 791270802

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad