Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Poszukujemy Pracownika prac ziemnych i rekultywacyjnych/ kamieniarz/ ogrodnik do pracy w Norwegii

Data opublikowania: 22-05-2016 18:52:34 | Imię i nazwisko: Joanna S. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 620 razy wyświetlane |

Description

Renomowana firma
norweska pilnie poszukuje:

Pracownika prac ziemnych i rekultywacyjnych/ kamieniarz/ ogrodnik

do pracy w
stolicy Norwegii - Oslo.

Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy dla
kandydatów odbędzie się w:

Data i miejsce.

30-31 Maj - Warszawa

9-10 Czerwiec - Wrocław

24-25 Czerwiec -Gdańsk

Oferujemy:

Wynagrodzenie
176-185 Nok/godz. Możliwość realizacji nadgodzin. Organizujemy zakwaterowanie.
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów rejestracyjnych niezbędnych do
podjęcia legalnego zatrudnienia w Norwegii. Pomoc w dopełnieniu wszystkich
formalności

Rozpoczęcie nawet
w ciągu tygodnia od zgłoszenia!

Obowiązki:

Kompleksowe
zagospodarowanie oraz konserwacja terenów zieleni, montaż elementów systemu
nawadniania, instalacje i aranżacje wodne, zakładanie oświetlenia ogrodowego,
dekoracje zielenią, układanie kostki, układanie kamienia, przygotowanie
podłoża, identyfikacja grup roślin i ich wysadzanie, pielęgnacja ogrodów,
cięcie trawników, wycinka drzew, praca przy ogrodach, tarasach, skwerach,
rondach, obsługa maszyn ogrodniczych oraz budowlanych (koparki, kosiarki i
inne).

Wymagania

Prawo jazdy kat.
C oraz uprawnienia na maszyny budowlane

Wymagamy kilkuletniego i aktualnego
doświadczenie w zawodzie oraz umiejętności zgodnych z wymienionymi wyżej
obowiązkami.

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
i/lub norweskiego.

Gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz.

Przynajmniej 5-cio letniego doświadczenia w
ogrodnictwie połączonego z doświadczeniem w kamieniarstwie (układaniu kostek
brukowych, kamiennych elementów)

Doświadczenia w obsłudze maszyn ogrodniczych
oraz budowlanych (koparki, kosiarki i inne)

Doświadczenia w realizacji dużych obiektów.

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku za
granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie
referencji oraz CV z dopiskiem Prace ziemne - Imię i Nazwisko na
adres: biuro@cba-eu.com

CBR
– Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Mazurska 42, 70-490
Szczecin

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

+47 21 37 97 71 (Pon-Pt
8.00-16.00)

Prosimy o zalaczenie do CV
klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Kontakt Joanna S.: Poszukujemy Pracownika prac ziemnych i rekultywacyjnych/ kamieniarz/ ogrodnik do pracy w Norwegii

Telefon: 886 680 276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad