Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Plakista - regipsiarz - FRANCJA - 8600zł

Data opublikowania: 27-02-2017 00:02:52 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 823 razy wyświetlane |

Całkowita kwota wynagrodzenie ok. 2050 euro netto / m-c na start
Miejsce pracy: Francja, Ardèche
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
Posiadasz doświadczenie jako plakista?
Znasz język francuski?
Posiadasz własne narzędzia, które możesz zabrać na projekt?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny!

Obowiązki
Montaż płyt kartonowo-gipsowych
Montaż ścianek i sufitów podwieszanych

Mile widziane
Będzie świetnie jeśli masz doświadczenie w pracy na terenie Francji!

Oferujemy

Wynagrodzenie około 2000 euro netto/miesięcznie
BEZPŁATNE zakwaterowanie
Samochód służbowy do Twojej dyspozycji
Polską umowę o pracę na pełen etat
Pracę na dłuższy okres czasu - projekt długofalowy

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Kontakt Work Service Express: Plakista - regipsiarz - FRANCJA

Telefon: 48327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad