Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Od Zaraz !!! Praca Dla Dekarza We Francji - 1500zł

Data opublikowania: 09-12-2016 12:41:49 | Imię i nazwisko: Work Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 768 razy wyświetlane |

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1500 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH DEKARZY
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania

• minimum 3-letnie doświadczenie ;
• znajomość języka francuskiego ;
• własny samochód na wyjazd ;

Obowiązki

• prace dekarskie, na wysokości głownie pokrycie dachowe z blachy
• montowanie rynien, instalacji odprowadzania deszczówki
• docinanie blachy przy oknach dachowych, otworach, kratkach wentylacyjnych
• układanie izolacji dachowej jak również izolacji zewnętrznych budynków

Mile widziane
ekipa 3-osobowa, w tym 1 osoba z samochodem i 1 osoba z francuskim ;

PROPONUJEMY CI:

• stawka 10 euro brutto
• DODATEK ŚWIĄTECZNY
• Czeki restauracyjne - gwarantowany posiłek w ciągu
• Kilometrówkę
• Nadgodziny
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PNL brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika
• Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1500 euro netto miesięcznie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na adres email
Ważne!
W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz- szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Kontakt Work Express: Od Zaraz !!! Praca Dla Dekarza We Francji

Telefon: 327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad