Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Murarz-kamieniarz

Data opublikowania: 08-12-2011 13:44:45 | Imię i nazwisko: Interkadra | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Rzeszów | 629 razy wyświetlane |

Description

InterKadra Sp z o.o.
jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego
Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta
we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: klient InterKadra

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: MK/11/11/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka kamienia

  • realizacja fasad z kamienia, murków, chodników, ścieżek z kamienia oraz kostki brukowej

    WYMAGANIA:

  • minimum 5 lata doświadczenia na powyższym stanowisku

  • dokładność

  • punktualność

  • odpowiedzialność

    MILE WIDZIANE:

    • znajomość języka francuskiego

    WARUNKI ZATRUDNIENIA:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • możliwe nadgodziny
    • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

    KONTAKT: Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz referencje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl
    W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie
    moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

    Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 290 44 20

    Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Kontakt Interkadra: Murarz-kamieniarz

    captcha

    > Send me an email with links to manage my Ad