Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Monter rusztowań, Norwegia.

Data opublikowania: 27-08-2012 14:27:40 | Imię i nazwisko: Cbr Cross Border Recruitment | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 708 razy wyświetlane |

Description

Opis stanowiska pracy

Cross Border Recruitment Dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań
Do pracy przy fasadach na terenie Norwegii

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Legalna i sprawdzona praca!

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 150 nok/h brutto. Po kilku tygodniach stawka 160 NOK brutto/godzina.
Możliwość realizacji nadgodzin
Zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów (oppholdstillatelse oraz skattekort 2011)
Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem kolejnego.
Pomoc
w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej,
uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

Osoby
zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego Cv koniecznie w
jezyku angielskim, z dokładnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego
(CV bez wszystkich informacji będą odrzucane) oraz skanu uprawnień
(paragraf 13 lub 46C).

Cv na adres kwe@eucbr.pl

Prosimy o umieszczenie w CV informacji o przebytych kursach w kierunku montowania rusztowań.

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

Wymagania

Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.
Norweski personal numer
Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii.
Norweskie uprawnienia paragraf 13 lub 46C.
Komunikatywna znajomośc języka norweskiego i/lub angielskiego.

Kontakt Cbr Cross Border Recruitment: Monter rusztowań, Norwegia.

Telefon: +48 791 270 802

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad