Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Kierownik Robót - Inżynier Budowy

Data opublikowania: 28-11-2011 11:21:46 | Imię i nazwisko: Malwina Siciarz | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Pacanowo | 665 razy wyświetlane |

Description

Grupa ProfAs Sp z
o. o
dla jednego ze swoich klientów z branży budowlanej poszukuje:

Kierownika Robót- Inżynier Budowy

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego technicznego na
kierunku inżynieria środowiska – instalacje sanitarne,

uprawnień budowlanych do kierowania robotami bez
ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń
cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych

i kanalizacyjnych,

min. 5 lat doświadczenia na budowie,

mile widziane doświadczenie w pracy przy
bezwykopowej renowacji rurociągów,

bardzo dobrej znajomości MS Office, w
szczególności MS Excel, MS Word,

dobrej znajomości AutoCad, MS Project,

umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i
rozwiązywania problemów,

umiejętności kierowania zespołem,

umiejętności koordynowania prac podwykonawców,

wysoko rozwiniętych umiejętności
komunikacyjnych,

wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych,

bardzo dobrej organizacji pracy.

Zakres zadań:

nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót
sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną,
harmonogramy,

nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego
zespołu,

nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,

prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,

rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

współpraca z przedstawicielami Inżyniera
Kontraktu oraz Zamawiającym.

Oferujemy:

pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,

możliwość rozwoju zawodowego,

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w międzynarodowej firmie.

Miejsce pracy:

teren całej Polski

Aplikację proszę wysyłać na
adres: m.siciarz@profas.com.pl

Kontakt Malwina Siciarz: Kierownik Robót - Inżynier Budowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad