Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Kamieniarz, ogrodnik

Data opublikowania: 16-04-2012 14:45:12 | Imię i nazwisko: Joanna Suszczynska | Miejsce: Oslo | 547 razy wyświetlane |

Description

Renomowana firma norweska pilnie
poszukuje:

Pracownika
prac ziemnych i rekultywacyjnych/ kamieniarz/ ogrodnik

do pracy w stolicy Norwegii - Oslo.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 150-165 Nok/godz. Możliwość
realizacji nadgodzin. Organizujemy zakwaterowanie. Pomoc w przygotowaniu
wszystkich dokumentów rejestracyjnych niezbędnych do podjęcia legalnego
zatrudnienia w Norwegii. Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności

Rozpoczęcie nawet w ciągu tygodnia od
zgłoszenia!

Obowiązki:

Kompleksowe zagospodarowanie oraz konserwacja
terenów zieleni, montaż elementów systemu nawadniania, instalacje i aranżacje
wodne, zakładanie oświetlenia ogrodowego, dekoracje zielenią, układanie kostki,
układanie kamienia, przygotowanie podłoża, identyfikacja grup roślin i ich
wysadzanie, pielęgnacja ogrodów, cięcie trawników, wycinka drzew, praca przy
ogrodach, tarasach, skwerach, rondach, obsługa maszyn ogrodniczych oraz
budowlanych (koparki, kosiarki i inne).

Wymagania

Wymagamy
kilkuletniego i aktualnego doświadczenie w zawodzie oraz umiejętności zgodnych
z wymienionymi wyżej obowiązkami.

Komunikatywnej
znajomości języka angielskiego i/lub norweskiego.

Gotowości do
rozpoczęcia pracy od zaraz.

Przynajmniej
5-cio letniego doświadczenia w ogrodnictwie połączonego z doświadczeniem w
kamieniarstwie (układaniu kostek brukowych, kamiennych elementów)

Doświadczenia
w obsłudze maszyn ogrodniczych oraz budowlanych (koparki, kosiarki i inne)

w realizacji dużych obiektów.

Prawo jazdy
kat. B oraz C oraz uprawnienia na maszyny budowlane

Mile widziane

Doświadczenie
w pracy na podobnym stanowisku za granicą.

Osoby
zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem Prace
ziemne - Imię i Nazwisko
na adres: biuro@eucbr.pl

CBR
– Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Bohaterów Getta
Warszawskiego 24C/ 202

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48
513 052 392 (Pon-Pt
8.00-16.00)

+47 21 37 97 73 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Kontakt Joanna Suszczynska: Kamieniarz, ogrodnik

Telefon: 0048513052392

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad