Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Dekarz- praca w Austrii - 1800zł

Data opublikowania: 13-03-2012 18:37:20 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 610 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Dekarz

Miejsce Pracy: Austria (Salzburg)

Zakres obowiązków:

- montaż więźby dachowej
- prace izolacyjne
- przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich,
- wykonywanie pokryć dachowych materiałami metalowymi oraz niemetalowymi takimi jak blacha, blacho - dachówka, dachówka, papa, powłoki bitumiczne,
- montowanie rynien i rur spustowych,
- wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominów, etc.

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach austriackich,
- pełny pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja- świąteczne i urlopowe)
- bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (najlepiej w języku niemieckim-opcjonalnie w polskim) wraz ze skanem dowodu osobistego na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać DEK/AT

Kontakt Euro Labora: Dekarz- praca w Austrii

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad