Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

CIEŚLA- PRACA W NIEMCZECH !!!

Data opublikowania: 13-08-2013 15:50:56 | Imię i nazwisko: Karolina Krawczyk | Lokalizacja: łódzkie | Miejsce: Łódź | 605 razy wyświetlane |

Description

Work Wonders
( Nr wpisu do rejestru:7863 Mówisz i Masz Sp z o.o. Rodzaj oferty: oferta pracy
tymczasowej) poszukuje:

CIEŚLI-BETONIARZY

Miejsce pracy: Wankendorf lub Siegen / Niemcy

Wymagania:

Konieczne
jest udokumentowane doświadczenie w pracy przy prefabrykacji elementów
betonowych

Umiejętność
samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym

Umiejętność
dokonywania pomiarów i kontroli wymiarów oraz jakości powierzchni betonowej

Oferujemy:

Wynagrodzenie 1500-1800 € netto/mc

Zapewniamy
dojazd i zakwaterowanie.

Kontrakt
ok. 2 lat.

Nie
wymagamy znajomości języka niemieckiego,
praca w polskich brygadach.

Zadania:

Praca przy produkcji elementów betonowych, przede wszystkim ścian,
stropów, słupów

Montaż szalunków tradycyjnych drewnianych zgodnie z rysunkiem
technicznym

Montaż gotowego zbrojenia, dozbrojenie detalami

Wylewanie betonu, zagęszczanie betonu ( wibrowanie ), gładzenie betonu (
ręcznie i mechanicznie )

Usuwanie szalunków z wykonanych elementów betonowych oraz kosmetyka
elementów

Kontakt:

Karolina Krawczyk

tel. 503-003-853

Kontakt Karolina Krawczyk: CIEŚLA- PRACA W NIEMCZECH !!!

Telefon: 503003853

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad