Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Blacharz-dekarz - 180zł

Data opublikowania: 22-05-2015 16:00:07 | Imię i nazwisko: Joanna Suszczynska | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 845 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Blacharz – dekarz

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Wykonywanie podwójnego rąbku
(podginanie i zamykanie profilu maszynowo na warsztacie blacharskim),
felcowanie, opierzenie, kominy, łuki, kosze itp. – w przypadku blacharza.

Pokrycia dachów płaskich folią PCV, oraz papa – w przypadku dekarza.

Oferujemy:

Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo

Wynagrodzenie 180-200 Nok/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin (płatne 50% oraz 100%)

Zakwaterowanie

Zatrudnienie
na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz
numeru podatkowego) oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.

Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2
tyg.)

16 wolnych etatów dla blacharzy dachowych.

Dla osób nie znających języka angielskiego lub norweskiego będą
przewidziane bezpłatne kursy języka norweskiego w Szczecinie.

Wymagania

Wymagamy wykształcenia kierunkowego – blacharz/ dekarz.

Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.

Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe.

(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do przynajmniej 1 z byłych
pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji
na piśmie).

Mile widziane

Gotowość na
rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji
oraz CV z dopiskiem

Blacharz dekarz
- Imię i Nazwisko
na adres: biuro@eucbr.pl

CBR
– Cross Border Recruitment Sp.zo.o.

Bohaterów Getta
Warszawskiego 24C/ 202

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48
513 052 452 (Pon-Pt
8.00-16.00)

+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Kontakt Joanna Suszczynska: Blacharz-dekarz

Telefon: 00485130523

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad