Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Mechanik/Monter Turbin

Data opublikowania: 12-06-2012 12:07:53 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 617 razy wyświetlane |

Description

Agencja Pracy Personnel International nr certyfikatu 5286
dla swojego francuskiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Obowiązki:

-naprawa, instalacja i serwis urządzeń

-diagnostyka awarii i usterek

- regularne wykonywanie przeglądów, wymiana elementów turbin

- wykonywanie prac montażowych

- obsługa urządzeń specjalistycznych : żuraw, dźwig, wózek widłowy

- sporządzanie ekspertyz dotyczących kondycji urządzeń

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- bezpłatne zakwaterowanie

- opiekę koordynatora w miejscu pracy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Wymagania:

- doświadczenie w montażu turbin

- znajomość budowy turbin

- umiejętność określenia stanu technicznego urządzeń

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność spawania

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- mile widziane doświadczenie w pracy we Francji na podobnym stanowisku
i znajomość języka francuskiego

Aplikacje w formie CV prosimy przesyłać na adres: i.koczot@personel.com.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. MT/FR

Kontakt Personnel International : Mechanik/Monter Turbin

Telefon: 32/4419150

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad