Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Konsultant Ds Sprzedaży Programów Szkoleniowych (B2B)

Data opublikowania: 16-01-2015 15:05:46 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 617 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta, działającego w 80 krajach,
światowego lidera w obszarze usług szkoleniowo-doradczych poszukujemy obecnie osoby
z doświadczeniem na stanowisko:

Konsultant
Ds Sprzedaży Programów Szkoleniowych (B2B)

Nr ref: WSK15KSDCT

Miejsce
pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Umacnianie pozycji firmy na rynku polskim poprzez aktywny rozwój
biznesu

Pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji z
istniejącymi partnerami

Analizę potrzeb Klientów, tworzenie ofert, sprzedaż i obsługa
posprzedażowa

Telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż szkoleń B2B

Sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych

Prezentacja usług i produktów firmy

Realizacja planów sprzedażowych

Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji

Profil kandydata:

Minimum dwa lata pracy w sprzedaży – preferencyjnie w obszarze
usług profesjonalnych (szkolenia, doradztwo)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zrozumienie obecnych problemów biznesowych, z którymi zmierzają
się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa działające na polskim rynku

Wyjątkowe umiejętności nawiązywania i umacniania relacji
biznesowych

Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zaangażowanie w ciągły rozwój firmy oraz własny

Wysokie standardy pracy

Dążenie do bycia najlepszym

Oferujemy:

Możliwość dołączenia do globalnej organizacji szkoleniowej
oferującej najwyższej klasy rozwiązania

Perspektywa ciągłego doskonalenia i rozwoju

Praca z najlepszymi

Motywujący system wynagrodzeń

Osoby
zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15KSDCT

(z
dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr
101, poz. 926)

Kontakt Sylwia Kublik: Konsultant Ds Sprzedaży Programów Szkoleniowych (B2B)

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad