Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Key Account Manager specyfikacja VARIO

Data opublikowania: 18-07-2012 15:09:41 | Imię i nazwisko: Anna Lis | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 566 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient jest jednym z
największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania
dokumentem i korespondencją masową.
Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Key Account Manager
specyfikacja VARIO

Nr ref.: AL12KAMV

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań z zakresu obiegu dokumentów
    i zarządzania procesami biznesowymi do klientów z sektora SMB lub/oraz
    Public,

  • Budowa pozycji marketingowej dostawcy
    rozwiązań w segmencie SMB lub/i Public

  • Aktywny udział w budowie marketingowej
    polityki dla systemu klasy BPM

  • Prezentacja rozwiązań

  • Tworzenie ofert

  • Współpraca z dostawcą rozwiązań

Wymagania:

Co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w
aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów z sektora SMB, Enterprise lub Public
w zakresie systemów informatycznych
klasy EOD, ERP, BI ,

Znajomość zasad procesowości
biznesowej oraz zarządzania projektami

Duże doświadczenie w tworzeniu i
negocjowaniu umów sprzedażowych

Mile widziane doświadczenie w budowie
marketingowej pozycji produktów Workflow klasy

SMB lub Enterprise dla rynków
komercyjnych i/lub sektora publicznego

Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Pracę w
    firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Umowę o
    pracę

  • atrakcyjne
    wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.lis@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 607 15 68 74, WWW.jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru
referencyjnego

(z
dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie
Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Anna Lis : Key Account Manager specyfikacja VARIO

Telefon: 607156874

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad