Wszystkie kategorie

Category : Praca

Sprzedawca – Sklep Marki Premium

Data opublikowania: 06-06-2017 12:07:22 | Imię i nazwisko: Piaseczno | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Piaseczno | 500 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się
produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie.
Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym
pomysłom. Do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref: WWW17ASLC

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnej, bezpośredniej
    obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości,

  • Staranna obsługa kasy fiskalnej,

  • Dbanie o zachowywanie należytego
    porządku w miejscu pracy,

  • Sprzedaż towarów oraz aktywna
    pomoc i doradztwo klientom w zakupach,

  • Dbanie o należytą ekspozycję
    towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach oraz proces dostaw
    produktów do sklepu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem
    na podobnym stanowisku,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
    oraz budowania relacji z klientami,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zorientowanie na klienta,

  • Odpowiedzialność, komunikatywność.

Oferujemy:

· Pracę w dynamicznym zespole, · Szkolenia produktowe i handlowe, · Pracę na pół etatu bezpośrednio u Klienta,· Możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę pracy! J

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW17ASLC.

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Piaseczno: Sprzedawca – Sklep Marki Premium

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad