Wszystkie kategorie

Category : Praca

sprzątaczka

Data opublikowania: 23-08-2012 12:12:59 | Imię i nazwisko: BDIRZ | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: sulejówek | 393 razy wyświetlane |

Description

Od 2005 roku Biuro
Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej
zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources dla
firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają
istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta osób
niepełnosprawnych na stanowisko:

SPRZĄTACZKA

miejsce pracy: drukarnia w Sulejówku

Zadania:

Utrzymywanie
czystości i porządku w biurze firmy oraz na hali produkcyjnej

Wymagania:

posiadanie
aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

sprawne ręce,
brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów o masie do 10kg

odpowiedzialność
oraz dokładność

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o
pracę (na początku na okres próbny – później na kilka lat)

Wynagrodzenie 1500zł
brutto w okresie próbnym

Pracę zmianową w godzinach
15-20

Osoby
zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o
niepełnosprawności aplikacje niepełne
nie będą brane pod uwagę
. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z
wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia
z wpisanym „Sprzątaczka/08/S” w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO
DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ

Dział Human Resources

Ul. Solec 81B lok
64A, 00-382 Warszawa

Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie
następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do
wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich
poprawiania.“

Kontakt BDIRZ: sprzątaczka

Telefon: 884806800

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad