Wszystkie kategorie

Category : Praca

Specjalista ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych / System Rezerwacyjny Amadeus

Data opublikowania: 28-03-2014 12:13:51 | Imię i nazwisko: Kamil Chomka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 411 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie działające Biuro Podróży w
Centrum Warszawy. W związku z rozwojem, do swojego zespołu poszukują dynamicznej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych / System
Rezerwacyjny Amadeus

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WKC14SKLA

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym
    Amadeus.
  • Obsługa klienta korporacyjnego i indywidualnego.
  • Doradztwo podróżnym w zakresie sprzedaży produktów
    oferowanych przez biuro podróży (hotele,
    samochody, kolej, restauracje, ubezpieczenia itp.).
  • Obsługa dokonywanych rezerwacji.
  • Wystawianie faktur i nadzór nad płatnościami.
  • Wsparcie przy organizacji imprez krajowych i zagranicznych
    dla firm, w tym przygotowanie oferty, uzgadnianie warunków z hotelarzami,
    przewodnikami, restauracjami, dokonywanie rezerwacji biletów do teatrów, muzeów i
    na inne wydarzenia zgodnie z wymogiem klientów.

Profil Kandydata:

  • Min 2- 3 letnie
    doświadczenie w sprzedaży w systemie
    rezerwacyjnym Amadeus.
  • Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta.
  • Dobry język angielski.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, przyjaznym
    zespole.
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenia.
  • Stałą pensję.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.chomka@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 22 862 72 50

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WKC14SKLA

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.
U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Kamil Chomka: Specjalista ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych / System Rezerwacyjny Amadeus

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad