Wszystkie kategorie

Category : Praca

Specjalista ds. Kluczowych Klientów - B2B

Data opublikowania: 07-11-2013 12:38:31 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 365 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
sprzedawca usług dedykowanych
dla firm produkcyjnych, prężnie
budująca relacje z partnerami w celu oferowania rozwiązań

redukujących
koszty co powoduje zwiększenie
konkurencyjności.

Obecnie
poszukuje do swojego zespołu w
Warszawie osoby na stanowisko:

NR REF:WAK13SB2BM

Opis stanowiska pracy:

Sprzedaż zintegrowanych systemów produkcyjnych ,
Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego,
Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
Opieka nad istniejącymi Klientami firmy,
Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na
prowadzenie rozmów z klientem,
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu,
Zarządzanie procesem opracowywania ofert, ich kompletowanie i
archiwizacja,
Budowanie długoterminowych relacji z Klientami firmy,
Negocjacje i przygotowywanie umów,
Rozpoznawanie struktury decyzyjnej klienta,
Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta,
Monitorowanie sytuacji krytycznych u klienta,
Aktualizacja bazy danych klientów,
Raportowanie.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Doświadczenie w sprzedaży zintegrowanych systemów produkcyjnych ,

Doskonała komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji,
negocjacji,

Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina,

Zorientowanie na sukces,

Praktyczna znajomość języka angielskiego,

Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

Praca w międzynarodowym środowisku,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system
szkoleń,

Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.komar@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 022 862 72 50

Prośba o dodanie w temacie
wiadomości numeru referencyjnego:

NR
REF:WAK13SB2BM

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzul i

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. Kluczowych Klientów - B2B

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad