Wszystkie kategorie

Category : Praca

Specjalista ds. HR

Data opublikowania: 10-01-2014 15:36:49 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 379 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji zajmującej się
sprzedażą wysokiej jakości, naukowo zaawansowanych produktów wspierających
zdrowy styl życia, poszukujemy Specjalisty HR, który swoim doświadczeniem i
wiedzą będzie wspierał zespół firmy we wszystkich działaniach na polu HR.

Nr Ref: WEH14HRHB

Miejsce pracy : Kraków

Zakres obowiązków:

Kształtowanie i realizacja polityki HR firmy,

Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów
rekrutacyjnych zgodnie z założeniami oraz procedurami,

Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu
procesu rekrutacji na każdym etapie, zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania
kandydatów,

Nadzorowanie przyjęć nowych pracowników do firmy,

Udział w motywowaniu i rozwoju pracowników,

Szkolenie pracowników,

Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu firmy.

Wymagania:

Doświadczenie w środowisku międzynarodowym na podobnym
stanowisku ok. 3 lata,

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
na stanowiska niższego i średniego szczebla,

Doświadczenie w prowadzeniu prostych szkoleń dla pracowników,

Wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia, zarządzanie
zasobami ludzkimi, prawo),

Mile widziane doświadczenie w strukturze matrix,

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

Bardzo dobra organizacja pracy,

Wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i
pracy w zespole,

Otwarta osobowość, elastyczność.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w bardzo prężnym środowisku, dającym
wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!

Zatrudnienie na pełen etat ,

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. HR

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad