Wszystkie kategorie

Category : Praca

Specjalista ds. Administracyjnych / mile widziane osoby starsze

Data opublikowania: 06-12-2013 13:06:15 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 390 razy wyświetlane |

Description

Nasz
klient, jednostka naukowa państwowej instytucji naukowej skupiająca wybitnych
polskich uczonych oraz zarządzająca instytutami naukowymi, której celem jest
prowadzenie badań naukowych na najwyższym poziomie, zatrudni osobę na
stanowisko:

Specjalista
ds. Administracyjnych / mile widziane osoby starsze

Nr Ref: WAC13PASA

Miejsce
pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Nadzór nad stosowaniem procedur administracyjnych w zespole,

Procesowanie dokumentów (w tym finansowych),

Sporządzanie zestawień, analiz i opracowań dotyczących działań
jednostki,

Propagowanie dobrych praktyk administracyjnych,

Inne prace z zakresu administracji,

Wymagania:

Doświadczenia w pracy biurowej,

Doświadczenie w kierowaniu zespołem

Wykształcenie średnie lub wyższe,

Motywacja do pracy,

Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu biurowego
Microsoft,

Samodzielność w realizowaniu zadań,

Wysoka kultura osobista,

Mile
widziane :

Osoby w każdej grupie
wiekowej ( osoby starsze )

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach realizowanych w oparciu o
najlepsze wzorce nauki brytyjskiej.

Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą siatką płacową.

Miłą atmosferę pracy.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.komar@jobfinder.pl

607 583
634

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WAC13PASA

Prosimy
o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926.”

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. Administracyjnych / mile widziane osoby starsze

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad