Wszystkie kategorie

Category : Praca

Spawacz TIG (141) oraz monter

Data opublikowania: 08-01-2021 08:22:45 | Imię i nazwisko: Michorek Magdalena | Lokalizacja: świętokrzyskie | 398 razy wyświetlane |

Firma CHEMADIN CONSTRUCTION Sp. z o.o., poszukuje wykwalifikowanych spawaczy i monterów do pracy m.in. w Niemczech

Spawacz TIG (141) oraz Monterów
Zadania:
  • praca polegająca głównie na spawaniu (i montażu) rur ze stali nierdzewnej w metodzie 141
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe jako spawacz
  • doświadczenie w zakresie montażu, czytanie rysunku izometrycznego mile widziane
  • umiejętność spawania rur
Zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • terminowo wypłacane i konkurencyjne wynagrodzenie płatne w Euro
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
  • darmowe zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane przez pracodawcę
  • atrakcyjną stawkę godzinową

tel. 698 138 623

Kontakt Michorek Magdalena: Spawacz TIG (141) oraz monter

Telefon: 698 138 623

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad