Wszystkie kategorie

Category : Praca

Spawacz (Spotkanie z pracodawcą 7 października)

Data opublikowania: 23-09-2015 19:23:48 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 455 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ingolstadt - Niemcy

Opis stanowiska:

- spawanie części maszyn

Wymagania:

- doświadczenie w/w zawodzie

- posiadanie aktualnych certyfikatów

- możliwość przyjazdu na spotkanie z pracodawcą 7 października w Gliwicach

- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- dodatki branżowe

- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: SPAW/INGOL/2015

Kontakt Euro Labora: Spawacz (Spotkanie z pracodawcą 7 października)

Telefon: 322703184

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad