Wszystkie kategorie

Category : Praca

Rzeźnik - wieprzowina / Francja

Data opublikowania: 26-05-2012 19:50:31 | Imię i nazwisko: Aterima | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 304 razy wyświetlane |

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Rzeźnik - wieprzowina

Miejsce pracy: Francja
Nr referencyjny: RZ/WIEPRZ/FR

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 4 czerwca 2012
- mile widziane prawo jazdy

Obowiązki:
- wykrawanie mięsa wieprzowego na taśmie

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop)
- umowa o pracę tymczasową na min. 6 m-cy (okres próbny 14 dni)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (do negocjacji po przepracowaniu okresu próbnego)
- dodatek wyżywieniowy w wysokości 7,50 EUR/dzień roboczy
- zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:
Nie pokrywamy kosztów podróży do Francji.

Kontakt:
francja@aterima.pl
tel. 12 297 66 30

Kontakt Aterima: Rzeźnik - wieprzowina / Francja

Telefon: 122976630

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad