Wszystkie kategorie

Category : Restauratorstwo

Pomoc kuchenna

Data opublikowania: 04-02-2016 12:47:23 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 1017 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, do nowo otwartej restauracji azjatyckiej w
Warszawie zlokalizowanej na Mokotowie, poszukujemy ambitnej i profesjonalnej
osoby na stanowisko:

Nr ref: WMS16MEPK

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

· Wsparcie kucharzy w przygotowywaniu dań· Dbanie o utrzymanie należytej czystości w kuchni· Pomoc w pracach porządkowych (zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu kuchennego) Wymagania:· Doświadczenie na podobnym stanowisku· Zaangażowanie oraz umiejętność dobrej organizacji pracy· Aktualna książeczka Sanepidu· Chęć do rozwoju umiejętności zawodowych Oferujemy:

Przyjazne środowisko pracy

Atrakcyjne wynagordzenie

Możliwość doskonalenia zawodowego

Praca w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS16MEPK

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Pomoc kuchenna

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad