Wszystkie kategorie

Category : Praca

Recepcjonistka - Czosnów

Data opublikowania: 13-02-2014 10:29:45 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Czosnów | 569 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to Firma, której głównym udziałowcem jest jeden z największych
producentów materiałów termoizolacyjnych w Środkowej Europie, mająca swoją
siedzibę pod Warszawą, ale prężnie działająca na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje do swojego
zespołu osoby na stanowisko:

Recepcjonistka
- Czosnów

Nr ref:
WSK14RECIZ

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie
gości w siedzibie firmy,

Opieka
nad salą konferencyjną, prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowanie materiałów
na spotkania,

Obsługa
korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz sortowanie poczty
elektronicznej

Obsługa
centrali telefonicznej,

Archiwizacja
dokumentów,

Przygotowywanie
zamówień na artykuły biurowe i spożywcze,

Wsparcie
działań marketingowych firmy,

Dodatkowe
prace biurowe w ramach wsparcia dla kierownictwa firmy .

Wymagania:

Znajomość MS Office: Word, Excel,

Umiejętność
organizacji własnej pracy,

Wysoka
kultura komunikacji,

Łatwość
nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

Rozwojowe,
dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,

Możliwość
ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Możliwość
awansu.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14RECIZ

Oraz
dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: Recepcjonistka - Czosnów

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad