Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Specjalista ds. Kadr i Płac

Data opublikowania: 19-03-2015 10:59:50 | Imię i nazwisko: Dariusz Pietrowiak | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 966 razy wyświetlane |

Description

PERFECTI.PL

W związku z
dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: SK/IS

Opis stanowiska:

sporządzanie dokumentów kształtujących stosunek pracy,

naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz innych składników,

systematyczne uaktualnianie danych personalnych pracowników oraz
wprowadzanie ich do systemu kadrowego,

przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,

rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,

doświadczenie na samodzielnym stanowisku,

umiejętność analitycznego myślenia,

samodzielność w działaniu,

doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych (mile widziana
obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),

bardzo dobra wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz
ubezpieczeń społecznych,

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane

Oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole,

uczciwe, przejrzyste warunki
wynagradzania

umowa o pracę

stabilne zatrudnienie

możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt

e-mail : rekrutacja@perfecti.pl

Kontakt Dariusz Pietrowiak: Specjalista ds. Kadr i Płac

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad