Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Process Improvement Manager

Data opublikowania: 06-05-2015 15:24:54 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 957 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta,
amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w
dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do
zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Process Improvement
Manager

Nr ref: WSK15SHPHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Zarządzanie zespołem analityków,

Zapewnienie skutecznej kontroli
wewnętrznej w regionie EMEA,

Kontrola zgodnie z wymaganiami
korporacyjnymi oraz SOX,

Opracowywanie uzgodnionych i niezbędnych
miar oraz wskaźników KPI,

Koordynowanie działań między obszarami
biznesowymi oraz audytu wewnętrznego;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe finansowe/rachunkowe lub pokrewne;

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz projektami,

Doświadczenie w pracy w środowiskach Centrów Usług Wspólnych
lub Outsourcingowych,

Doświadczenie w audycie (wewnętrznym lub zewnętrznym),

Znajomość Sarbanes Oxley,

Znajomość MS Office, Oracle (lub innego systemu ERP),

Pasja do innowacji, chęć rozwoju, orientacja na wyniki,

Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętności przywódcze,

Analityczny umysł, szczegółowość,

Odpowiedzialność za nierozstrzygnięte kwestie,

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Dynamiczną atmosferę,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Bogaty pakiet socjalny i benefitów,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15MDKWHB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883."

Kontakt Sylwia Kublik: Process Improvement Manager

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad