Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

GL Accountant (EMEA)

Data opublikowania: 02-04-2015 11:13:44 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 966 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta,
działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji,
zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy
osób na stanowisko:

Nr ref: WSK15GLAHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Pomoc w zarządzaniu centrum
controllingu i księgowości w regionie
EMEA,

Pełna odpowiedzialność za księgi
rachunkowe, bilanse, rachunek zysków i strat, cash flow,

Zapewnienie terminowości oraz
zgodności raportowania EMEA z polityką firmy i panującymi w niej standardami
rachunkowości oraz procedurami,

Zapewnienie poprawnego wprowadzania
zapisów i dokumentów finansowych,

Współpraca z działem finansowym,
audytu wewnętrznego oraz znajdującymi się w USA działami Finansów
Korporacyjnych i Podatkowym.

Wymagania:

Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze
finansów/ rachunkowości,

Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych
z finansami i rachunkowością,

Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu
rachunkowości,

Doświadczenie w pracy na systemach ERP (mile widziane
doświadczenie w Hyperion / Oracle),

Biegła obsługa narzędzi pakietu MS Office, w szczególności
Excel,

Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

Umiejętność profesjonalnej komunikacji z kadrą
zarządzającą, pracownikami działu finansów oraz innymi departamentami w firmie,

Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Mile widziana:

Dobra znajomość prawa podatkowego w zakresie podatków lokalnych
oraz dochodowych (mile widziana wiedza z zakresu GAAP i US GAAP),

Znajomość języka hiszpańskiego.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Atrakcyjne wynagrodzenie, korzystne warunki socjalne i
pakiet benefitów,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15GLAHB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883."

Kontakt Sylwia Kublik: GL Accountant (EMEA)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad