Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

ZATRUDNIMY PAKOWACZKI !!!!

Data opublikowania: 09-05-2013 16:56:47 | Imię i nazwisko: WORK WONDERS | Lokalizacja: łódzkie | Miejsce: ŁÓDŹ- NOWE SADY | 778 razy wyświetlane |

Description

WORK WONDERS poszukuje
dla jednego ze swoich klientów, osób na stanowisko:

Pakowaczka Kosmetyków

Miejsce pracy: Łódź Nowe Sady

Wymagania:

-status ucznia lub studenta zaocznego (warunek
konieczny)

- książeczka sanepidowska
(warunek konieczny)

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (pon. – pt.)

- zdolności manualne

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku
do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22)

-umowę zlecenie

-stawki godzinowe

Zakres obowiązków: ręczne pakowanie kosmetyków/ słodyczy

Kontakt: Karolina Krawczyk

Starszy Konsultant Personalny

Numer wpisu do rejestru: 2061

Rodzaj oferty: oferta pracy tymczasowej

Cv proszę
wysyłać na adres: Karolina.Krawczyk@workwonders.pl (temat wiadomości PAK/2013)

Proszę o dodanie
następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych
przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z
późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez Work Wonders w celu realizacji
procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o
pracę.”

Kontakt WORK WONDERS: ZATRUDNIMY PAKOWACZKI !!!!

Telefon: 503003853

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad