Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Ubojowiec - wykrawacz

Data opublikowania: 23-04-2014 10:19:57 | Imię i nazwisko: HumanCenter | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 630 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

UBOJOWIEC-WYKRAWACZ DUCHNÓW/4/14

OFERUJEMY:
* stałą pracę (1wszy miesiąc w oparciu o umowe, zlecenie, kolejne umowa o pracę)

* pracę w systemie zmianowym

* udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

* atrakcyjne wynagrodzenie (płatne co tydzień)

* odzież robocza

* zakwaterowanie dla osób mieszkających poza miejscem pracy - bezpłatnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* czynności pomocnicze związane z humanitarnym ubojem zwierząt rzeźnych (bydło)

* obsługa urządzeń produkcyjnych,

* czynności fizyczne związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru.

WYMAGANIA:

* doświadczenie mile widziane, ale nie jest koniecznością

* rzetelność

* uczciwość

* umiejętność szybkiego uczenia się

* sprawność fizyczna

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych podając w tytule numer referencyjny:DUCH/04/14

HUMAN CENTER

APPiPT 4283

Kontakt HumanCenter: Ubojowiec - wykrawacz

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad