Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Technolog Produkcji ( prod. Parafinowe)

Data opublikowania: 04-04-2014 16:45:45 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: podlaskie | Miejsce: Bielsk Podlaski | 621 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to firma działająca na rynku od ponad 12 lat.
Podstawowa działalność firmy opiera się na przetwórstwie i sprzedaży parafin
oraz jej pochodnych. Produkty firmy ,
charakteryzują się wysoką jakością i są
wykorzystywane do produkcji świec, zniczy oraz w innych gałęziach przemysłu
takich jak drzewny, chemiczny, kosmetyczny czy farmaceutyczny. Do swojego prężnie działającego zakładu zlokalizowanego na
Podlasiu, poszukuje specjalisty na stanowisko
Technologa Produkcji.

Region: podlaskie

Numer referencyjny: WSK14TPHB

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem
    produkcyjnym min. antyzbrylaczy do nawozów sztucznych, i innych
    produktów,
  • Ustalanie receptur, szukanie rozwiązań, nadzór nad
    laboratorium,
  • Udoskonalanie receptur emulsji parafinowych (emulsji
    drzewnych)
  • Bieżące nadzorowanie i usprawnianie procesu technologicznego
    w powierzonym obszarze
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej
    aktualizacją
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Stała współpraca z odbiorcami w kierunku dostosowania jakości i rozwoju produktów
  • Współtworzenie i udoskonalanie portfolio produktowego firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe petrochemiczne, chemiczne
  • Doświadczenie na stanowisku technologa min 3 lata
  • Umiejętność planowania i przewidywania
  • Gotowość do nauki i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

Zdobycie cennego doświadczenia w znanej, stale rozwijającej
się firmie

Uczestnictwo w ambitnych projektach

Atrakcyjne warunki współpracy i system premiowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 0-22 862 72 50, www.jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego
: WSK14TPHB

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych
Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Sylwia Kublik: Technolog Produkcji ( prod. Parafinowe)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad