Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Spawacz MIG /MAG (131, 135, 136) Niemcy

Data opublikowania: 11-06-2012 17:44:20 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 528 razy wyświetlane |

Międzynarodowa Agencja Pracy Personnel International Sp. z o.o. ( Nr certyfikatu 5286) dla swojego zagranicznego klienta działającego w branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz MIG /MAG (131, 135, 136)

Miejsce pracy - Niemcy

Obowiązki:

· spawanie metodami 131, 135, 136

· przygotowywanie elementów do spawania

· dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Wymagania

· gotowość do wyjazdu

· doświadczenia na w/w stanowisku

· aktualny certyfikat spawalniczy

· komunikatywna znajomość j. niemieckiego ( umożliwiająca porozumiewanie się z przełożonym)

· prawo jazdy kat. B

· rzetelność i sumienność

· umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

· bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

· opiekę koordynatora

· umowę o pracę na pełnym etacie

· możliwość rozwoju zawodowego przy pracy z najnowszymi technologiami

Mile widziane:

· własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres: a.bosek@personel.com.pl

Numer referencyjny: SPAW131-135/ GLIWICE

Prosimy o wpisanie w przesyłanych nam dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Kontakt Personnel International: Spawacz MIG /MAG (131, 135, 136) Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad