Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Ślusarzv Niemcy

Data opublikowania: 11-06-2012 17:41:52 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 616 razy wyświetlane |

Międzynarodowa Agencja Pracy Personnel International Sp. z o.o. ( Nr certyfikatu 5286) dla swojego zagranicznego klienta działającego w branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy - Niemcy

Zakres obowiązków:

· szlifowanie, usuwanie zanieczyszczeń

· prace ślusarko-monterskie

Wymagania:

· gotowość do wyjazdu

· umiejętność czytania rysunku technicznego

· doświadczenie na ww. stanowisku min. 2 lata

· dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się z przełożonym )

· własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie

· opiekę koordynatora

· umowę o pracę na pełnym etacie

· możliwość rozwoju zawodowego przy pracy z najnowszymi technologiami

Mile widziane:

· Umiejętność spawania metoda 131 / 135 / 136

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres: marta@personel.com.pl

Numer referencyjny: SLU-NIEM/ GLIWICE

Prosimy o wpisanie w przesyłanych nam dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Kontakt Personnel International: Ślusarzv Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad