Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Pracownik w gospodarstwie rolnym - Francja

Data opublikowania: 05-06-2012 20:04:00 | Imię i nazwisko: Aterima | Lokalizacja: świętokrzyskie | Miejsce: Kielce | 595 razy wyświetlane |

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik w gospodarstwie rolnym

Miejsce pracy: Francja
Nr referencyjny: P/ROL/FR

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy trzodzie chlewnej
- prawo jazdy kat. B oraz T
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 01.07.2012
- aktualne badania medyczne na podstawie skierowania od Aterima
- mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego

Obowiązki:
- obsługa trzody chlewnej
- utrzymanie czystości w chlewni
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)
- umowę o pracę tymczasową od 1 lipca do 30 września 2012
- min. 1400 euro brutto /m-c (35 godz./ tyg)
- możliwość dodatkowych nadgodzin
- bezpłatne zakwaterowanie

Kontakt:
francja@aterima.pl
tel. 12 297 66 30

Kontakt Aterima: Pracownik w gospodarstwie rolnym - Francja

Telefon: 122976630

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad