Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Monter / Spawacz - Francja

Data opublikowania: 05-06-2012 20:00:34 | Imię i nazwisko: Aterima | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 749 razy wyświetlane |

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter / Spawacz

Miejsce pracy: Francja (Lotaryngia)
Nr referencyjny: MT/SP

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 11 czerwca 2012

Obowiązki:
- montaż profili aluminiowych (okna, drzwi)
- spawanie półautomatem

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)
- umowę o pracę tymczasową do 3 sierpnia 2012 z możliwością przedłużenia
- 1500 euro brutto m-c/ 35 godz.tyg.
- zapewnione dodatkowe nadgodziny
- bezpłatne zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:
Mile widziana ekipa 2-osobowa

Kontakt:
francja@aterima.pl
tel. 12 297 66 30

Kontakt Aterima: Monter / Spawacz - Francja

Telefon: 122976630

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad