Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Monter elementów precyzyjnych - SZCZECIN

Data opublikowania: 30-01-2012 14:31:41 | Imię i nazwisko: LSJ | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 581 razy wyświetlane |

Opis stanowiska:
Praca związana z montowaniem elementów precyzyjnych zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne),
minimum rok doświadczenia w pracy z elementami precyzyjnymi,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
spostrzegawczość i precyzja,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym,
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres: pczerkaska@lsj.pl dopiskiem w temacie: monter precyzyjny, imię i nazwisko

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440

Kontakt LSJ: Monter elementów precyzyjnych - SZCZECIN

Telefon: 0918145252

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad