Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Kierownik zmiany produkcyjnej, Niemcy

Data opublikowania: 22-01-2014 20:33:43 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 739 razy wyświetlane |

Description

Zatrudnienie w Niemczech dla kierownika zmiany w
zakładzie produkcyjnym. Branża motoryzacyjna. Lokalizacja: Heilbad
Heiligenstadt, Turyngia. Praca 3-zmianowa.

Zakres obowiązków:

- sporządzanie grafiku pracy dla podległych
pracowników;

- nadzór nad wykonywaniem pracy przez podległych pracowników;

- praca na linii produkcyjnej;

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa przez
podległych pracowników;

- sporządzanie dokumentacji związanej z pracą
podległej zmiany.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w sektorze produkcyjnym;

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; osoby
bez znajomości niemieckiego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji – nasi
konsultanci będą przeprowadzać rozmowy po niemiecku przez telefon z wszystkimi
kandydatami.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na
niemieckich warunkach);

- stawka 9 euro brutto/h;

- kontrakt długoterminowy;

- dodatki za pracę nocną oraz za pracę w
niedzielę;

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, koszt kwatery
50 euro miesięcznie.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia
Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Kierownik zmiany produkcyjnej, Niemcy

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad