Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Elektryk - Niemcy

Data opublikowania: 18-09-2012 13:22:07 | Imię i nazwisko: Aterima | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 678 razy wyświetlane |

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Elektryk.

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: ELK/LI/07/12

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub świadectwo ukończenia kursu
- ważne uprawnienia SEP
- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata - poparte referencjami
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- czynne prawo jazdy kat. B
- własny samochód

Obowiązki:
- montaż instalacji elektrycznych, również przemysłowych
- montaż urządzeń pomiarowych, szaf sterowniczych
- montaż infrastruktury telekomunikacyjnej
- montaż urządzeń elektrycznych

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie – 9 EURO netto za godzinę
- bezpłatne zakwaterowanie
- zwrot kosztów dojazdu na miejsce pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@aterima.pl

Kontakt Aterima: Elektryk - Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad